Motivatsioon ja energia

Kas sina oled kokku puutunud inimestega, kes edu poole pürgides on stressis või läbipõlenud?

Või vastupidi, õnneotsingutel loobunud materiaalsest heaolust?

Kui sina usud, et edu saavutamisel võib olla ka õnnelik, siis see koolitus on just Sulle mõeldud!

Koolituse kirjeldus:

Antud koolitus toob kasu ettevõtetele, kelle jaoks on oluline, et nende töötajad

Koolituse eesmärk

Kellele on koolitus mõeldud?

Koolituse lühikirjeldus:

 1. Hetkeolukorra analüüs. Selleks, et inimesel tekiks soov midagi muuta tuleb mõista, kus ta hetkel on ja kuhu see viib, kui ta samamoodi jätkab.
  Kus me hetkel oleme? Millised on meie tulemused? Kuidas ennast tunneme?
  Mis ei paku hetkel rahuldust?
  Vastuolu: mida me tegelikult tahame ja mida me reaalselt teeme?
 2. Muutuste valem. Mis on oluline selleks, et inimene tahaks oma elus midagi muuta ja hakkaks tegema reaalseid samme selles suunas liikumiseks.
 3. Liidri strateegia. Vastutuse võtmine. Kuidas võtta vastutust iseenda edu ja ebaedu eest, saavutades seeläbi paremaid tulemusi. Kuidas mitte viriseda, süüdistada ega kritiseerida, vaid otsida võimalusi ja lahendusi. Miks ühed saavutavad seda, mida soovivad, aga teised mitte. See on murdepunkt! Muutmata senist strateegiat ei ole võimalik oluliselt parandada oma tulemusi ega enesetunnet. Muutus algab alati meie seest ja peegeldub välismaailma. Vaatame nelja erinevat elustrateegiat ja analüüsime, kuhu need pikemas perspektiivis viivad.
 4. ÕNN või EDU? Kas peame valima nende vahel või saame mõlemat korraga? Kui jah, siis kuidas? Edulainel püsimise saladus, kõik õnnestub ilma pingeta.
 5. Eesmärkide püstitamine. Kuidas püstitada suuremaid eesmärke õigesti, et see oleks lihtsamalt ning pingevabalt saavutatav?
 6. Enesekindlus ja enesehinnang. Oluline roll õnnelik olemisel ja edu saavutamisel. Kuidas seda tõsta?
 7. Motivatsioon ja energia. Kuhu ja kuidas me suuname ning kulutame oma energiat? Kuidas hoida ja suurendada energiat? Kuidas meie energia ja selle kasutamine mõjutab meie motivatsiooni, tulemusi ja saavutusi? Energia tõstmise meetodid.

Koolituselt saavad osalejad:

Koolituse kestvus: